אודות

המרכז הישראלי להשתלות שיניים – מומחיות ומקצועיות ברמה שלא הכרתם

המרכז הישראלי להשתלות שיניים מנוהל על-ידי צוות רופאים מקצועיים המתמקדים בהשתלות שיניים מתקדמות ושיקום הפה.

עד היום נהנו מהשיטה מאות מטופלים עם אלפי שתלים ו 100% הצלחה!

הניסיון והטכנולוגיה עושים את ההבדל

מרפאות השיניים של המרכז הישראלי להשתלות שיניים מאובזרות בטכנולוגיה ובמכשור המתקדמים בעולם וציוד ממוחשב, מקצועי וייחודי. צוות מרפאות המרכז הישראלי להשתלות שיניים, מלווה כל מטופל באופן אישי לאורך כל התהליך, במטרה להעניק למטופלים את הפתרון הטוב ביותר לבעיות השיניים שלהם. הטיפולים במרכז נחשבים למתקדמים ביותר בתחום השתלות השיניים וצוות המרפאות עבר ועובר הכשרות מיוחדות, במטרה לעסוק בתחום כדי להעניק מענה טיפולי מדויק ומותאם אישית.

השתלות שיניים בשיטה הבזאלית

הטיפולים בשיטה הבזאלית מסתיימים תוך 6-5 מפגשים בלבד, מה שמאפשר לכם להתחיל שגרה חדשה ובריאה יותר, תוך זמן קצר. הטיפולים כרוכים במינימום כאבים ובחוויה רגועה גם עבור מטופלים חרדתיים.

99% מהטיפולים של ד”ר יונס אינם כרוכים בהתערבות כירורגית, חתכים או תפרים. גם טיפולים מורכבים מאוד אורכים בין 90 ל 120 דקות בלבד, כולל עקירות, שתלים בזאליים, כתרים זמניים מאקריל ועוד. כמו כן, ד”ר יונס מומחה בשתלים בלסת עליונה ללא הרמת סינוס וחוסך זמן, כסף והחלמה ממושכת למטופליו. הטיפול מתבצע תוך חודש בלבד וזאת בניגוד לטיפולים בשיטות אחרות שיקרים משמעותית ואורכים זמן רב.

חווית טיפול חיובית

צוות המרפאות מתמקד ומקפיד על חוויית טיפול חיובית, רוגע ונינוחות בכל טיפול. גישה זו באה לידי ביטוי במחירים הנוחים, בעיצוב המרפאות והחדרים וגם ביחס העדין של הצוות לכל מטופל באשר הוא.

סניפים בפריסה ארצית

סניפי הרשת ממוקמים בערים מרכזיות, ברחובות ראשיים, עם דרכי גישה קלות מכל מקום בארץ ושפע של חניה.

  • סניף ירושלים: בית הדפוס 9
  • סניף ראשון לציון: רוטשילד 35
  • בקרוב! סניפים נוספים
תוכן עניינים

The Israeli Center

for Dental Implants

contact us

יצירת קשר

נשמח לעזור ולייעץ בכל שאלה!
צרו קשר עוד היום!

Call Now Button