השתלה ללא כאב

השתלה ללא כאב היא גישה מודרנית להחלפת שיניים חסרות. בניגוד להליכי השתלת שיניים מסורתיים, השתלות שיניים ללא כאבים דורשות לרוב ניתוח פחות פולשני ומהלך הטיפול כולל מכשירים קטנים ומדויקים יותר.

שתלים בזאליים ללא כאבים

שתלים דנטליים בזאליים הם סוג חדשני של שתלים דנטליים, המאפשרים לבצע השתלה ללא כאב. שתלים אלו מעוצבים באופן ייחודי על-ידי טכנולוגיה מתקדמת, מה שמאפשר לעגן אותם ישירות בעצם הבסיסית, שהיא צפופה וחזקה יותר מעצם המכתשית המשמשת בדרך כלל בהשתלות שיניים מסורתיות.

טיפול וריפוי מהירים

לשתלים בזאליים יש כמה יתרונות על פני השתלות שיניים מסורתיות, כולל זמן ריפוי מהיר יותר וסיכון נמוך יותר לסיבוכים. הודות לעיצוב המתוחכם שלהם, נגרמים פחות כאבים, נפיחות ודימומים למטופל. השתל מונח ישירות בתוך העצם הבסיסית, מה שמעניק יציבות מידית ומבטל את הצורך בתקופת המתנה לפני שניתן להעמיס על השתל תותבת או כתר. המשמעות היא שמטופלים יכולים לצאת מהקליניקה עם שיניים חדשות עוד באותו יום ולחזור לשגרה שלהם עם חיוך בריא וקורן.

אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד

יתרון נוסף של השתלות שיניים בשיטה הבזאלית הוא שיעור ההצלחה הגבוה שלה. מכיוון שהשתלים מעוגנים בעצם הבסיסית, שהיא יציבה ועמידה יותר לספיגה מאשר עצם המכתשית, יש סיכוי נמוך יותר שהם ייכשלו או ידרשו ניתוח תיקון. השתלים גם מקדמים צמיחת עצם ועיצוב מחדש סביב מקום ההשתלה, מה שעוזר לחזק את העצם שמסביב ולמנוע איבוד עצם נוסף. כל התהליכים האלו חסכוניים – המטופל לא צריך להיגרר לטיפולים יקרים נוספים והכאב נשאר במינימום.

טיפול ללא כאבים של השתלת עצם

בשתלים בזאליים אפשר להשתמש גם במקרים שבהם לא ניתן לבצע השתלות שיניים מסורתיות. לדוגמה, אם למטופל יש נפח עצם לקוי בלסת העליונה או התחתונה, ייתכן שלא יהיה אפשר להשתיל לו שתלים מסורתיים בלי לבצע קודם השתלת עצם. עם זאת, ניתן למקם שתלים דנטליים בזאליים גם באזורים בעלי צפיפות עצם נמוכה, בלי הליכי השתלת עצם מקיפים. כמו כן, ניתן להשתמש בהם כדי להחליף שן בודדת או קשת שיניים שלמה, בהתאם לצרכי המטופל. ניתן להשתמש בשתלים גם לתמיכה בתותבות, מה שיכול לשפר את יציבותן ולמנוע מהן להחליק או להסתובב בפה.

תוכן עניינים

The Israeli Center

for Dental Implants

contact us

יצירת קשר

נשמח לעזור ולייעץ בכל שאלה!
צרו קשר עוד היום!

Call Now Button