השתלות שיניים בטורקיה

השתלות שיניים בטורקיה הפכו בשנים האחרונות לטרנדיות במיוחד. הן משווקות לקהל הרחב כאלטרנטיבה נוחה להשתלות השיניים בארץ, כשהדגש העיקרי בשיווק טיפולי שיניים אלו, הוא סוגיית המחיר. השתלות שיניים בטורקיה מוצגות למטופלים כפתרון כלכלי נוח, בעלויות נמוכות יותר מאלו של הקליניקות בישראל. עם זאת, כקליניקה מקצועית לרפואת שיניים, אנו חשים חובה להזהיר את המטופלים מפני הסיכונים והחסרונות שיש להשתלות שיניים בטורקיה.

טיפול בסטנדרטים בין-לאומיים – פה בארץ

במרכז הישראלי להשתלות שיניים אנו מבטיחים לכם כי הצוות מיומן ומנוסה בהשתלות שיניים ועבר הכשרה מקיפה מה שמבטיח שתקבלו את איכות הטיפול הגבוהה ביותר. לעומת זאת, ייתכן שהכישורים והמומחיות של רופאי שיניים בטורקיה לא תמיד עומדים בקנה אחד עם הסטנדרטים הבין-לאומיים.

בהמשך לכך, במרכז הישראלי להשתלות שיניים אנו משתמשים רק בחומרי השתלת שיניים הטובים ביותר העומדים בסטנדרטים בין-לאומיים של איכות ובטיחות. חומרים אלה עברו בדיקות קפדניות כדי להבטיח את ההתאמה, אורך החיים והיעילות שלהם. מרפאות שיניים בטורקיה עשויות להשתמש בחומרים זולים ולא איכותיים כדי להוזיל עלויות, מה שעלול להוביל לסיבוכים.

בנוסף, אנו משתמשים בציוד חדשני ובטכניקות העדכניות ביותר כדי להבטיח חווית השתלת שיניים נוחה ומוצלחת למטופלים שלנו. לעומת זאת, למרפאות בטורקיה ייתכן שלא תהיה גישה לטכנולוגיה העדכנית ביותר, מה שעלול להשפיע על איכות הטיפול.

טיפול בהתאמה אישית ומעקב צמוד, קריטיים להצלחת התהליך

המרכז הישראלי להשתלות שיניים מתגאה בבניית תוכניות טיפול מותאמות אישית. אנו משקיעים זמן בהבנת בריאות הפה והמטרות האסתטיות של המטופלים לפני שנמליץ על הליך ההשתלה המתאים ביותר. עם זאת, מרפאות בטורקיה עשויות להיות לא יסודיות בהערכות המטופלים שלהן, מה שעלול להוביל לתוצאות לא אופטימליות.

כמו כן, טיפול במרכז כולל פגישות מעקב המנטרות את התקדמות ההחלמה ומעניקות אפשרות לטפל בכל בעיה או חשש שמתעורר באווירה רגועה ונעימה. כשמבצעים השתלות שיניים בטורקיה אין אפשרות לבצע מעקב כה הדוק, מה שמציב אתכם בסיכון לסיבוכים ולבעיות לא פתורות.

טיפול בטורקיה יקר יותר ממה שנדמה לכם

לבסוף, השתלת שיניים בטורקיה עשויים להישמע זולה יותר בתחילה, אך עלויות הנסיעה, הלינה וביקורי המעקב הפוטנציאליים יכולים להצטבר במהירות. כמו כן, אם מתעוררים סיבוכים לאחר ההליך, ההוצאה ואי הנוחות של החזרה לטורקיה לטיפול נוסף, יכולה להיות משמעותית.

תוכן עניינים

The Israeli Center

for Dental Implants

contact us

יצירת קשר

נשמח לעזור ולייעץ בכל שאלה!
צרו קשר עוד היום!

Call Now Button