השתלות שיניים ביום אחד

השתלות שיניים ביום אחד מאפשרות למטופלים להיכנס לקליניקה עם בעיות דנטליות ולצאת משם עוד באותו יום, עם שתלים המתפקדים כשיניים לכל דבר. זהו פתרון חדיש ויעיל להחלפת שיניים המאפשר למטופלים לקבל שיניים חלופיות בתפקוד מלא בפגישה אחת. בעזרת שימוש בטכנולוגיות וטכניקות מתקדמות, ניתן לבצע הליך זה במינימום אי נוחות או כאב והוא נותן מענה לטווח ארוך לבעלי שיניים חסרות. עם זאת, חשוב להתייעץ עם רופא שיניים מוסמך כדי לקבוע אם השתלות שיניים ביום אחד הן הבחירה הנכונה עבור מטופלים מסוימים.

כדי להחליט אם מטופל מתאים לתהליך של השתלות שיניים ביום אחד, רופא השיניים מבצע בדיקות שונות, כגון צילומי רנטגן ו CT ובמידת האפשר, ממליץ על הטיפול.

כך מתבצע התהליך

במהלך התקנת השתל, רופא השיניים יוצר חתך קטן ברקמת החניכיים כדי לגשת לעצם הלסת. לאחר מכן הוא משתמש במכשירים מיוחדים כדי ליצור חור מדויק בעצם הלסת לצורך הנחת השתל בצורה מאובטחת.

שימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר

השימוש בטכנולוגיות מתקדמות, כמו הנחת שתלים מונחית מחשב והדמיה תלת ממדית ושיקום פה בזאלי, מאפשר  להניח שתלים בצורה מדויקת ומפחיתה את הסבירות לסיבוכים, כמו כשל בשתל או זיהום. בנוסף, השתלות שיניים ביום אחד דורשות לעיתים קרובות ניתוח פחות פולשני ומשתמשים במהלכן במכשירים קטנים ומדויקים יותר, מה שמפחית את הסיכון לאי נוחות וכאב לאחר הניתוח.

למי מתאימות השתלות שיניים ביום אחד?

אם אתם מעוניינים לבצע השתלות שיניים ביום אחד, הצעד הראשון הוא לקבוע פגישת ייעוץ עם רופא שיניים מוסמך. במהלך ייעוץ זה, רופא השיניים יעריך את בריאות הפה שלך, יבצע הדמיות וידון באפשרויות הטיפול שלך.

מועמדים אידיאליים להשתלות שיניים ביום אחד, הם בעלי חניכיים בריאות וצפיפות עצם מספיקה בלסה, כדי לתמוך בשתל. כמו כן, חשוב להבין כי הליך זה מבוצע בהרדמה מקומית בלבד. לאחר הטיפול, חשוב לפעול לפי הנחיות רופא השיניים.

השתלות שיניים ביום אחד לא רק חוסכות בזמן וכסף, הן גם יעילות עבור עם אנשים עם חרדות או פחד מטיפולי שיניים. על-ידי פתרון מהיר של הבעיה תוך יום אחד, החשיפה למקור החרדה מצטמצמת וגם אנשים אלו יכולים ליהנות בסופן של דבר מחיוך מלא ובריא.

תוכן עניינים

The Israeli Center

for Dental Implants

contact us

יצירת קשר

נשמח לעזור ולייעץ בכל שאלה!
צרו קשר עוד היום!

Call Now Button