השתלות שיניים בראשון לציון

סובלים מחוסר של שיניים? מחפשים מרפאת שיניים בראשל”צ?

חוסר של שיניים קבועות נתפס כעניין של חוסר אסתטיקה אך למעשה מדובר גם על בעיה בריאותית שיכולה לפגוע הן בחניכיים והן בשיניים הבריאות בפה בטווח הארוך. אם בעבר הפתרון היחיד לבעיה הזו היה שימוש בשיניים תותבות נשלפות, היום כבר ברור ומוכח שהפתרון האידיאלי לבעיית חוסר של שיניים הוא השתלת שיניים. השתלות שיניים הם טיפולים דנטליים מתקדמים המספקים מענה לבעיית חוסר בשיניים באמצעות שימוש בשתלים דנטליים וכתרים, כאשר הכתרים מורכבים על גבי השתלים ומשמשים כשיניים רגילות. אם אתם מחפשים מרפאה מקצועית המבצעת השתלות שיניים בראשון לציון, המשיכו לקרוא את המאמר.

ממה עשויים השתלים הדנטליים והכתרים?

כחלק מביצוע הטיפול של השתלת שיניים, רופא השיניים מבצע התקנה של שתל דנטלי לתוך עצם הלסת במקום בו חסרה השן. השתל הדנטלי בדרך כלל עשוי מטיטניום הנחשב לחומר חזק ויציב במיוחד שיכול להחזיק לשנים רבות ולהתחבר מצויין לעצמות הלסת. רופא השיניים מחדיר את השתלים הדנטליים לתוך עצם הלסת ומרכיב עליהם כתרים. הכתרים הנפוצים ביותר היום בטיפולים להשתלות שיניים הם כתרי זירקוניה, הנחשבים לעמידים מאוד וניתן לעצב אותם בצורה דומה מאוד לשיניים אמיתיות. בנוסף לכך שימוש בכתרי זירקונה מאפשר לכם לבחור את הגוון של הכתר על מנת שיהיה כמה שיותר דומה לגוון השיניים הקיים.

למה כדאי לבצע השתלת שיניים ולא להשתמש בתותבות נשלפות?

להתקנה של שתלים דנטליים בחלל הפה יש יתרונות משמעותיים עבור המטופל. יתרון מרכזי הוא שיפור התפקוד של הלעיסה בחלל הפה. כאשר משתמשים בשיניים תותבות נשלפות ולא בשתלים דנטליים או בתותבות קבועות על גבי שתלים, לא ניתן ללעוס כל מאכל וישנה הגבלה באכילה של מאכלים קשים, כגון אגוזים, תפוחים וסוגים שונים של בשר. כאשר אתם פונים לשירותי השתלות שיניים בראשון לציון, אתם נהנים מפתרון יעיל במיוחד לכל החיים, באמצעות שיניים קבועות וחזקות המאפשרות לכם לאכול גם מאכלים קשים ולהנות ממראה טבעי ושיניים מתפקדות.

קביעת תור ראשוני לטיפולי השתלות שיניים בראשון לציון

רוצים לקבל עוד פרטים על השתלות שיניים בראשון לציון? מעוניינים לקבוע תור לטיפולי השתלת שיניים? זה הזמן לפנות אלינו דרך מספר הטלפון המופיע באתר ואנחנו במרכז הישראלי להשתלות שיניים נקבע לכם תור לבדיקת אבחון ראשונית בכדי לבנות עבורכם תוכנית טיפולים מסודרת.

תוכן עניינים

The Israeli Center

for Dental Implants

contact us

יצירת קשר

נשמח לעזור ולייעץ בכל שאלה!
צרו קשר עוד היום!

Call Now Button