השתלות שיניים ללא הרמת סינוס


השתלות שיניים היא פרוצדורה שנעשית כדי להחליף שיניים שאבדו או נפגעו. השתלות שיניים ללא הרמת סינוס הם אפשרות חדשנית שמונעת את הצורך בפרוצדורה הנלווית של הרמת הסינוס, שהיא ניתוח נוסף שפעמים רבות מצריך זמן התאוששות ארוך יותר. מה שהופך את טיפול זה של השתלת שתלים ללא הרמת סינוס לאופציה הטובה ביותר עבור מטופלים רבים.

למי מתאימה השתלת שיניים ללא הרמת סינוס?

השתלת שיניים ללא הרמת סינוס מתאימה בעיקר לאנשים שיש להם כמות מספקת של עצם באזור השיניים המיועד להשתלה. זהו גורם חשוב שמגביל את הצורך בהרמת הסינוס. כמובן, זה יתאים גם לאנשים שמחפשים פתרון מהיר יותר עם זמן התאוששות קצר.

כיצד מתבצעת השתלת שיניים ללא הרמת סינוס?

במסגרת טיפולי השתלות שיניים ללא הרמת סינוס משתילים שתל ישירות לתוך העצם החלשה, מבלי להצטרך לבצע הרמת סינוס. השתלים מותאמים אישית לפי מידות הפה של החולה ומספקים תמיכה לכיס השיניים. לאחר שהשתלים התייצבו, מתקינים כתרים מותאמים אישית שמשחזרים את מראה ותפקוד השיניים הטבעיות.

היתרונות והחסרונות בטיפול השתלת שיניים ללא הרמת סינוס

אחד היתרונות המרכזיים של השתלות שיניים ללא הרמת סינוס הוא הזמן הקצר יותר של התהליך. מכיוון שאין צורך בהרמת סינוס, ניתן למזער את משך הפרוצדורה ולהאיץ את ההתאוששות. כמו כן, מכיוון שהפרוצדורה פחות מורכבת, היא גם פחות מייצרת כאב. למרות שהשתלת שיניים ללא הרמת סינוס מציעה יתרונות ברורים, ישנם גם חסרונות מסוימים שחשוב לשקול. לא כל פציינטים מתאימים לפרוצדורה זו, ובמקרים שבהם כמות העצם באזור השיניים המיועד להשתלה אינה מספקת, ייתכן שיידרשו פרוצדורות נוספות.

תהליך ההתאוששות לאחר השתלת שיניים ללא הרמת סינוס

אחרי טיפול השתלת שתלים ללא הרמת סינוס, זמן ההתאוששות נמוך באופן ניכר לעומת טיפולי השתלות שיניים עם הרמת סינוס. במהלך תהליך ההתאוששות, מומלץ לשמור על היגיינת פה מעולה, להפסיק לעשן (אם מדובר במעשן), ולהמנע ממאכלים קשים או חמים מדי.

סיכום- כשזה מגיע לשיניים שלכם אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר

השתלות שיניים ללא הרמת סינוס נחשבים לטיפולים יעילים ביותר, במיוחד עבור אנשים שרוצים פתרון מהיר יותר ומוכנים להשקיע בהליך שיקום החיוך שלהם. אנו במרכז הישראלי להשתלות שיניים בזאלי מבצעים כל טיפול בסטנדרט הגבוהה ביותר תוך הקפדה על מתן יחס אישי לכל מטופל והתאמת כל סוג טיפול למצב וההיסטוריה הרפואית שלו וזאת במטרה לאפשר חזרה מהירה לשגרה. כי כשזה מגיע לשיניים שלכם חשוב שלא תתפשרו על פחות- צרו עמנו קשר בכל עת לתיאום בדיקה ופגישת ייעוץ

תוכן עניינים

The Israeli Center

for Dental Implants

contact us

יצירת קשר

נשמח לעזור ולייעץ בכל שאלה!
צרו קשר עוד היום!

Call Now Button