השתלות שיניים ללא השתלת עצם

בעולם ההולך ומתפתח של רפואת השיניים, השתלות שיניים ללא השתלת עצם הופכות במהירות לבחירה מועדפת על מטופלים ואנשי מקצוע רבים כאחד. טכניקה זו תופסת תאוצה בשל ההליך הפשוט שלה וזמן ההחלמה המופחת שלה, ומציעה פתרון מבטיח לאלו הזקוקים לשיקום שיניים.

לפני שמתעמקים בהשתלות שיניים ללא השתלת עצם, חשוב להבין את התהליך המסורתי. השתלות שיניים מסורתיות כוללות הנחת עמוד טיטניום לתוך עצם הלסת, אשר בסופו של דבר מתמזג עם העצם לאורך זמן כדי לספק בסיס יציב לשן תותבת.

במקרים רבים, עצם הלסת של המטופל אינה צפופה או עבה מספיק כדי לתמוך בשתל. כאן, השתלת עצם נכנסת לתמונה. השתלת עצם היא הליך כירורגי שבו רופא השיניים מוסיף חומר עצם ללסת שלך.

השתלות שיניים ללא השתלת עצם: גישה חדשנית

גישה פורצת דרך זו של הטמעת שתלים ללא השתלת עצם, בעצם עוקפת את ההליך המסורתי שהיה קיים עד עכשיו ושמה דגש על שתלים מיוחדים המיועדים לעבוד עם מבנה העצם הקיים, ושוללים את הצורך בהשתלה. מתודולוגיה מהפכנית זו הופכת את שיקום השיניים לנגיש יותר, מהיר יותר ופחות פולשני.

הטכנולוגיה מאחורי השתלת השיניים ללא השתלת עצם כוללת מיקום אסטרטגי של שתלים באזורים בלסת שעדיין שומרים על צפיפות עצם נאותה. לעתים קרובות משתמשים בשתלים ארוכים יותר, זוויתיים או זיגומטיים, המעגנים בחלקים החזקים יותר של הלסת ונמנעים מהאזורים עם עצם לא מספקת.

תהליך ההחלמה והשיקום מהטמעת שתלים ללא השתלת עצם

תהליך ההחלמה של השתלות שיניים ללא השתלת עצם הוא לעתים קרובות פחות מכביד. מטופלים בדרך כלל חווים פחות כאבים לאחר ניתוח, נפיחות ואי נוחות מכיוון שאין השתלת עצם מעורבת. עם זאת, שגרת היגיינת פה נכונה חיונית לשמירה על בריאות השתל.

מיהו מועמד טוב להליך שכזה?

המועמדים המתאימים ביותר להשתלת שיניים ללא השתלת עצם הם אלו שחסרים להם צפיפות עצם או נפח מספקים עבור שתלים מסורתיים וכאלה שמעדיפים הליך פחות פולשני עם החלמה מהירה יותר. עם זאת, יש צורך בבדיקת שיניים מקיפה כדי לקבוע את התאמתו של הפרט.

העתיד של השתלות שיניים

העתיד של השתלות שיניים ללא השתלת עצם נראה מבטיח. ככל שהטכנולוגיה מתקדמת ומחקר נוסף יתבצע, הטכניקה החדשנית הזו עשויה להפוך ליעילה עוד יותר ולאומצת באופן נרחב. לפרטים ומידע נוסף על הליך הטמעה של שתלים ללא השתלת עצם בפה, השאירו פרטים בטופס צור הקשר בתחתית העמוד ואנו נחזור אליכם בהקדם.

תוכן עניינים

The Israeli Center

for Dental Implants

contact us

יצירת קשר

נשמח לעזור ולייעץ בכל שאלה!
צרו קשר עוד היום!

Call Now Button