השתלות שיניים ללא ניתוח

האם אפשר לבצע השתלת שיניים בלי ניתוח?

רבים מהמטופלים הסובלים מחסור בשיניים בחלל הפה חוששים מטיפולים לשיקום הפה כמו השתלות שיניים. ישנה סיבה הגיונית לכך בעיקר מכיוון שזהו תהליך כירורגי מורכב הדורש הרדמה מקומית ומספר גדול של מפגשים עם רופא השיניים. אם גם אתם חוששים מטיפולים לשיקום הפה הכוללים גם התקנה של שתלים דנטליים, כדאי לכם להכיר את השיטה להשתלות שיניים ללא ניתוח.  בשיטה הזו התקנת השתל הדנטלי מתבצעת לחלק הבזאלי של עצם הלסת וחוסך את הצורך בחתכים עמוקים ותפרים. העצם הבזאלית נמצאת בחלק העמוק יותר של עצם הלסת ונדרש להשתמש בשתלים דנטליים ארוכים וייחודיים, הנקראים גם שתלים דנטליים בזאליים.

מה היתרון בהשתלות בשיטה הבזאלית?

אם אתם סובלים מחוסר משמעותי בשיניים בחלל הפה ומעוניינים לבצע טיפול מקיף הכולל גם עקירת שיניים רקובות והתקנה של שיניים חדשות בתהליך יחסית קצר, שיטת השתלת השיניים הבזאלית זה בדיוק מה שאתם צריכים. בתהליך טיפולי של 5 עד 6 טיפולים סך הכל, כאשר כל טיפול נמשך עד לכ-120 דק, תוכלו לקבל שיניים חדשות בחלל הפה המאפשרות לכם להנות מלעיסה רגילה, ממש כאילו חזרתם לגיל 20. תוכלו להנות ממאכלים קשים כמו תפוחי עץ, אגוזים וסטייקים אם אתם אוהבי בשר אדום.

מה המחיר להשתלה ללא ניתוח?

המחיר להשתלות שיניים ללא ניתוח יהיו ברוב המקרים נמוך יותר מהשתלת שיניים בשיטה הרגילה הכוללת גם השתלת עצם בלסת למחוסרי עצם. סיבה אחת היא התהליך הטיפולי הקצר הדורש מרופא השיניים שלכם פחות שעות טיפול לצורך התקנת השתלים הדנטליים. התהליך הטיפולי נמשך למספר שבועות וכולל כאמור כ-6 טיפולים סך הכל. בנוסף לכך, תהליך ההחלמה קצר ותוכלו לחזור לעבודה ולשגרה היום יומית שלכם מבלי הצורך לבצע השתלה של עצם בעצם הלסת, או טיפול הרמת סינוס לפני התקנה של שתלים דנטליים בעצם הלסת העליונה.

השתלות שיניים ללא ניתוח

לקבלת מידע נוסף על תהליך הטיפולי להשתלות שיניים ללא ניתוח, צרו קשר עם המרכז הישראלי להשתלות שיניים המציע לכם טיפולי שיניים מתקדמים ב-2 סניפים מרכזיים. דרך מספר הטלפון המופיע בראש האתר תוכלו לתאם בדיקת אבחון מקצועית עם רופא השיניים של הסניף הקרוב ביותר אליכם כבר לשבוע הקרוב.

תוכן עניינים

The Israeli Center

for Dental Implants

contact us

יצירת קשר

נשמח לעזור ולייעץ בכל שאלה!
צרו קשר עוד היום!

Call Now Button