השתלת עצם בחניכיים

זקוקים להשתלה של עצם לצורך השתלת שיניים?

תהליך השתלת עצם בחניכיים בעצם הלסת נדרש כאשר ישנו מחסור באחת מעצמות הלסת. התהליך מחייב על מנת להתקין שתל דנטלי במקום בו יש חוסר בשיניים. חוסר בעצם באזור העצם העליונה יכול להופיע מסיבות רבות כמו ספיגה של עצם עקב דלקות חניכיים, גיל מבוגר או הזנחה של השיניים בלסת העליונה. אם ביצעתם בדיקת אבחנה אצל רופא שיניים והוא אבחן כי יש חוסר בעצם בלסת העליונה או התחתונה, כדאי שתכירו את שיטת הטיפול המאפשרת לכם לדלג על שלב השתלת העצם. שיטת הטיפול הזו נקראת השיטת הבאזלית להשתלות שיניים, המתבצעת לחלק הבזאלי העמוק של עצם הלסת על ידי שתלים דנטליים ארוכים יותר. שיטה זו נחשבת עד היום למהירה ביותר לתהליך טיפולי להשתלות שיניים.

טיפולי שיניים ללא השתלת עצם

תהליך השתלת עצם בעצמות הלסת ובעיקר השתלה של עצם בעצם הלסת העליונה, הוא תהליך מורכב וארוך היכול להימשך זמן רב – בין 6 חודשים ל-12 חודשים. על מנת לקצר את התהליך ואת מספר המפגשים שלכם עם רופא השיניים, תוכלו לפנות למרפאת שיניים המתמחה בשיטת הטיפול הבזאלית. התהליך הוא פחות פולשני ומפחית את הסיכון לסיבוכים שונים בסינוסים הנמצאים מעל לעצם הלסת העליונה. בנוסף לכך, המחיר הכולל לכל התהליך הטיפולי יהיה נמוך יותר מכיוון שמספר המפגשים עם רופא השיניים יהיה קטן משמעותית לעומת התקנת שתלים דנטליים בשיטה הרגילה.

שיקום הפה ללא הרמת סינוס

אחד הטיפולים הנדרשים בתהליך של השתלת עצם בחניכיים הוא הרמת סינוס וזאת כאשר מדובר על עצם הלסת העליונה בחלל הפה. הליך הרמת סינוס דורש המון דיוק והוא פותח פתח לסיבוכים רפואיים שונים כגון ניקוב קרום הסינוס, זיהומים או דחייה של השתל בעצם הלסת. שמירה על מבנה עצם הלסת הוא חשוב וכל שינוי באנטומיה של עצם הלסת מגיעה עם סיכונים שונים. אם כן, במידה ורופא השיניים שלכם מציע לכם לעשות השתלה של עצם בלסת על מנת לבצע טיפול השתלת שיניים, מומלץ לכם לבדוק לפני הכל את האופציות הקיימות היום עם השיטה הבזאלית.

שתלים ללא השתלת עצם בחניכיים

לקבלת מידע נוסף על טיפולים לשיקום הפה ללא צורך בהשתלת עצם בחניכיים, צרו קשר עם המרכז הישראלי להשתלות שיניים הנחשב לאחד מהמרכזים לשיקום הפה המובילים בישראל בשיטה הבזאלית.

תוכן עניינים

The Israeli Center

for Dental Implants

contact us

יצירת קשר

נשמח לעזור ולייעץ בכל שאלה!
צרו קשר עוד היום!

Call Now Button