השתלת שיניים ביום אחד יתרונות וחסרונות

השתלת שיניים ביום אחד הפכה לשיטה פופולרית בקרב אנשים שרוצים להחזיר את החיוך היפה שלהם בצורה מהירה ויעילה. אך האם זה הטיפול הנכון בכל מקרה? ובכן לטיפול השתלת שיניים ביום אחד יתרונות וחסרונות שחשוב לקחת בחשבון בטרם מחליטים אם לעבור טיפול מסוג זה.

תהליך השתלת שיניים ביום אחד: מה הוא כולל?

לפני שמתחילים לדבר על מהו טיפול השתלת שיניים ביום אחד והיתרונות והחסרונות שבכך, חשוב קודם כל לדעת איך זה עובד. התהליך מתחיל בהכנה מוקדמת שמכלילה הדמיה ממוחשבת של הלסת הפה ותכנון דיגיטלי של השתלים והשיניים החדשות. ביום הטיפול, השיניים הבעייתיות מוסרות והשתלים מושתלים בלסת. מייד לאחר מכן, קרניים זמניות מותקנות על השתלים. לאחר מספר שבועות או חודשים, בהתאם למהירות הריפוי של הלסת, הקרניים הסופיות מותקנות.

יתרונות השתלת שתלים ביום אחד

היתרון הבולט ביותר של השתלת שיניים ביום אחד הוא חסכון משמעותי בזמן. במקום להיות מחויבים למספר מרובה של ביקורים במרפאה להתקנת שיניים מלאכותיות, התהליך מתבצע ביום אחד בלבד. לאחר השתלת השיניים החדשות, המטופלים מרגישים יידי שיפור במראה שלהם, באופן לא מיידי, מה שמאפשר להם לחייך בביטחון. מאחר והשיניים החדשות מותקנות מיידית, השיקום הפיזיולוגי הוא מהיר יותר בהשוואה לשיטות אחרות של השתלת שיניים. בנוסף, ביצוע טיפול להשתלת שתלים ביום אחד מאפשרת את התמודדות עם מקרים של חוסר שיניים רב, דבר שמקנה לה יתרון על פני שיטות אחרות.

חסרונות השתלת שיניים ביום אחד

לטיפולי השתלת שיניים ביום אחד יתרונות וחסרונות רבים ועל כן לא כל אדם הוא מועמד מתאים להשתלת שיניים ביום אחד. ישנם גורמים אנטומיים, כמו כמות העצם הזמינה בלסת, שיכולים להגביל את האפשרות לביצוע הטיפול. מעבר לכך, לאחר טיפול של שתלים בשיניים ביום אחד  צריך לדאוג לשמור על היגיינה ברמה הגבוהה ביותר. כמו כן, לאחר השתלת שיניים ביום אחד, יתכנו מגבלות זמניות בגזירה של מזון מסוים ודרישה לשינוי ברגלי התזונה. ולבסוף, השתלת שיניים ביום אחד יכולה להיות יקרה מאוד, לכן גם חשוב לקחת את העלויות בחשבון בטרם מחליטים לעבור טיפול זה.

לסיכום- כיצד לעשות את הבחירה הנכונה ביותר

כל אדם הוא ייחודי, ואף טיפול רפואי לא מתאים לכולם- יש הרבה דברים שצריך לבדוק ולקחת בחשבון לפני שעוברים טיפול שיניים. במידה ואתם מועמדים לטיפול ביצוע שתלים בשיניים ביום אחד ושוקלים לעבור טיפול זה אז כדאי שתדעו כי להשתלת שיניים ביום אחד יתרונות וחסרונות שחשוב להכיר. הרופאים המקצועיים שלנו במרכז הישראלי בזאלי ייבחנו את מצב הלסת ויעזור לכם להבין אם זהו הטיפול הנכון בשבילכם. מוזמנים ליצור עמנו קשר בכל עת לתיאום תור לצורך בדיקה ראשונית והתאמת טיפול

תוכן עניינים

The Israeli Center

for Dental Implants

contact us

יצירת קשר

נשמח לעזור ולייעץ בכל שאלה!
צרו קשר עוד היום!

Call Now Button