השתלת שיניים בירושלים

השתלת שיניים היא פרוצדורה רפואית המשמשת להחלפת שיניים החסרות באמצעות שיניים מלאכותיות. בעשורים האחרונים, השתלת שיניים הפכה לפתרון מועדף למקרים של חוסר שיניים, מאחר והן מציעות פתרון ארוך-טווח יעיל ואמין. כך שבמידה ואתם מתגוררים באזור ירושלים, כדאי שתפנו למרפאה מקצועית המתמחה בביצוע טיפולי השתלת שיניים בירושלים או טיפולי השתלות ביום אחד בירושלים בה יסייעו לכם לחזור לעצמכם במהרה.

מי מתאים לטיפול השתלת שיניים

המועמדים האידיאליים להשתלת שיניים הם אנשים שחסרים להם שיניים אחת או יותר, אנשים הסובלים משיניים פגומות שלא ניתן לשקם אותן, או אנשים הסובלים מכאב חריף בשיניים או מחלות שיניים מתקדמות. במרכז לשיקום הפה בירושלים, ניתן לבדוק את המצב הרפואי שלך ולקבל טיפול בהתאמה אישית.

מהלך טיפולי השתלה ללא כאב בירושלים וטיפולי השתלה ביום אחד

בין השאר הרופאים במרכז שלנו מציעים השתלת שיניים בירושלים וכן השתלות ביום אחד בירושלים. במסגרת הליכים אלה, מנקים את שאריות השיניים, מכניסים מנחה ומשתל ואז מכינים שיניים מלאכותיות באותו היום. התהליך מתחיל בהזרקת הרדמה מקומית למניעת כאבים. לאחר מכן, הרופא מבצע השתלה ללא כאב, כאשר הוא מניח את השתל בתוך הלסת, השן הפגועה מוחלפת בשיניים מלאכותיות שנראות ומרגישות כמו שיניים אמיתיות.

היתרונות והחסרונות של השתלת שיניים

השתלת שיניים מביאה איתה שורת יתרונות. יתרון חשוב מאוד הוא השפר האסתטי שהיא מביאה. שיניים המחזיקות טוב, נראות טבעיות ומעניקות לך חיוך יפה. כמו כן, השתלת שיניים מסייעת בשמירה על בריאות הפה, מונעת תהליכים של נשירת רקמות ומשמרת את העצמות המקיפות את השיניים. אף על פי כך, כמו כל פרוצדורה רפואית, השתלת שיניים יכולה להכיל סיכונים, כולל דליפת דם, דלקת או זיהום. אך אל דאגה, במרכז לשיקום הפה בירושלים, עושים הכל כדי לצמצם את הסיכוי להתרחשות של סיכונים אלו.

טיפולי השתלות שיניים בירושלים שיאפשרו לכם לחזור לעצמכם במהרה

כל השתלת שיניים בירושלים במרכז שלנו מתחילה בייעוץ התחלתי, בו הרופא מעריך את מצב השיניים ואת הדרישות הספציפיות של המטופל. לאחר מכן, הרופא מכין תוכנית טיפול מותאמת אישית ומתחיל את תהליך ההשתלה  וזאת תוך התחשבות בצרכיו האישיים של המטופל, ההיסטוריה הרפואית שלו וחומרת הבעיה עמה מתמודד. אנו מבטיחים לכל מטופל טיפול אישי, מקצועי, יעיל וללא כאב, כדי שהוא יכול לחזור לחייו הרגילים במהירות מרבית. אז אם אתם מחפשים את המקום המתאים לביצוע השתלת שיניים בירושלים ומעוניין לעבור השתלה ללא כאב בירושלים, אנחנו כאן בשבילך. צרו עמנו קשר בכל עת לתיאום תור בדיקה והתאמת טיפול

תוכן עניינים

The Israeli Center

for Dental Implants

contact us

יצירת קשר

נשמח לעזור ולייעץ בכל שאלה!
צרו קשר עוד היום!

Call Now Button