עלות השתלת שיניים בטורקיה

האם משתלם לעשות השתלת שיניים בטורקיה?

מדינת טורקיה נחשבת בשנים האחרונות ליעד של ישראלים לביצוע טיפולי שיניים מורכבים. האם עלות השתלת שיניים בטורקיה היא משמעותית זולה מישראל והאם זה בכלל משתלם. אם בודקים את המחיר לשתל דנטלי אחד בטורקיה לעומת שתל דנטלי אחד בישראל, ההפרש יהיה כמה מאות שקלים אבל לחישוב זה יש צורך להוסיף את עלויות הטיסה והשהייה של שלכם בטורקיה המגדילה את המחיר של הטיפול. רופאי השיניים בטורקיה גובים מחירים נמוכים לטיפולים מסוימים ולא לכולם וכאשר מדובר על טיפולים מתקדמים יותר כמו השיטה הבזאלית להשתלות שיניים, ההמלצה היא לעשות זאת בישראל במרפאה המתמחה בכך.

חסרונות השתלת שיניים בזאלית בטורקיה

אחד הטיפולים המתקדמים ביותר היום להתקנת שתלים דנטליים הוא התקנת השתל בחלק הבזאלי של עצם הלסת. הטיפול הינו קצר יותר וחוסך את הצורך בטיפולים למחוסרי עצם בלסת העליונה. טיפול בשיטה הבזאלית אורך 5 עד 6 טיפולים סך הכל, מה שיחייב אתכם להישאר בטורקיה מספר שבועות או לחזור לארץ ושוב לטורקיה. אם כן, השתלת שיניים בזאלית בטורקיה אינה משתלמת בראיה כללית ובטווח הארוך תוכלו גם להגיע למעקב רפואי אצל רופא השיניים בישראל במקום לטוס במיוחד לצורך זה.

מעקב רפואי במרפאה בישראל

האם יהיה לכם משתלם להגיע למעקב רפואי במרפאת שיניים בטורקיה? בחישוב עלות השתלת שיניים בטורקיה תוכלו לגלות כי בטווח הארוך זה לא משתלם במיוחד ואף יוצר עלויות שאי אפשר לתכנן אותם מראש. כל טיפול לשיקום הפה דורש גם מעקב רפואי של רופא השיניים שביצע את הטיפול. במקרים רבים רופא השיניים שביצע את השתלת השיניים יהיה גם אחראי להציע לכם את ניקוי השיניים במרפאה עם שיננית של המקום על מנת שיוכל לעשות מעקב שוטף למצב הטיפול שעברתם, בעיקר כאשר מדובר על טיפולי שיניים מורכבים כמו התקנה של שתל דנטלי אחד או שתלים דנטליים בכל הפה.

עלות השתלת שיניים בטורקיה

רוצים לדעת יותר על עלות השתלת שיניים בטורקיה? מעוניינים לקבל הצעת מחיר משתלמת למרפאה שיניים בישראל? זה הזמן לפנות למרכז הישראלי להשתלות שיניים המוביל את תחום השיטה הבזאלית בישראל ומציע לכם 2 סניפים מרכזיים ומתקדמים הממוקמים בערים ירושלים וראשון לציון.

תוכן עניינים

The Israeli Center

for Dental Implants

contact us

יצירת קשר

נשמח לעזור ולייעץ בכל שאלה!
צרו קשר עוד היום!

Call Now Button