שיטת אול און פור

בעולם שיקום השיניים, שיטת אול און פור סללה את הדרך לגישה טכנולוגית חדשנית ויעילה שנועדה להחליף שיניים חסרות ביעילות, תוך שימת דגש על פונקציונליות ואסתטיקה.

שיטת אול און פור היא הליך דנטלי הכולל הנחת ארבעה שתלים בלסת העליונה או התחתונה לתמיכה בשיניים תותבת. הטכניקה ייחודית מכיוון שהיא מציעה החלפת שיניים מלאה באמצעות ארבעה שתלים בלבד. שתלים אלו משמשים כבסיס מוצק לתמיכה בשיניים התותבות, ומגשרות על הפער הנוצר משיניים חסרות, במטרה להחזיר את הפונקציונליות המלאה של הפה.

שיטת אול און פור מתחילה בהערכה מדוקדקת של בריאות הפה של המטופל. זה כרוך בהערכה מקיפה של מצב עצם הלסת, שכן עצם לסת תקינה וחזקה היא חיונית להצלחת ההליך. ברגע שרופא השיניים רואה את המטופל כמועמד טוב להליך, התהליך מתחיל.

ברוב המקרים, שני שתלים ממוקמים בקדמת הפה ושניים ממוקמים מאחור, בזווית פנימה. תצורה זו מנצלת את מבנה העצם הצפוף יותר באותם אזורים, ומספקת תמיכה חזקה לקשת המלאה של השיניים התותבות.

היתרונות של שיטת אול און פור

ישנן מספר סיבות לכך ששיטת אול און פור זוכה לפופולריות בתחום שיקום השיניים והן:

ראשית, תהליך זה פחות פולשני משיטות מסורתיות. יש צורך בארבעה שתלים בלבד במקום אחד לכל שן חסרה, מה שמפחית את מספר הניתוחים הנדרשים.

תהליך זה גם יותר חסכוני וניתן לעבור אותו בפחות זמן מאשר טיפולים אחרים, שכן ניתן להחליף את כל קשת השיניים במכה אחת, ופחות שתלים פירושם פחות הוצאות וזמן טיפול.

יתרה מכך, שיטה זו מתהדרת באחוזי הצלחה גבוהים. המיקום האסטרטגי של השתלים בחלקים הצפופים ביותר של עצם הלסת מבטיח יציבות והצלחה ארוכת טווח.

והכי חשוב, מטופלים שעברו הליך זה מדווחים על שיפור משמעותי באיכות החיים. השיקום של מערכת שיניים מלאה מאפשר להם לאכול, לדבר ולחייך בביטחון, מה שמגביר את ההערכה העצמית שלהם.

עתיד השיטה והטיפול

העתיד נראה מזהיר עבור שיטת טיפול זו. ככל שהטכנולוגיה הדנטלית מתקדמת, הליך זה צפוי להיות יעיל ונגיש עוד יותר. יתר על כן, המשך מחקר ושכלול הטכניקה ישפרו ככל הנראה את שיעור ההצלחה שלה ואת שביעות רצון המטופלים.

לסיכום, שיטה זו מהווה קפיצת מדרגה משמעותית בכל הקשור לתהליכי שיקום שיניים. גישה ייחודית זו להחלפת שיניים הופכת אותו להליך פחות פולשני וחסכוני עם אחוזי הצלחה גבוהים. כתוצאה מכך, היא הופכת במהירות לבחירה המועדפת על מטופלים הזקוקים להחלפת קשת שיניים מלאה.

אם אתם מעוניינים לעבור תהליך של שיקום שיניים, אנו ממליצים מאוד על שיטה זו. לפרטים ומידע נוסף השאירו פרטים בטופס צור הקשר באתר ואנו נחזור אליכם בהקדם.

תוכן עניינים

The Israeli Center

for Dental Implants

contact us

יצירת קשר

נשמח לעזור ולייעץ בכל שאלה!
צרו קשר עוד היום!

Call Now Button