שיקום פה בהרדמה מלאה

מתי עושים הרדמה מלאה בטיפולים לשיקום הפה?

אם אתם נדרשים לבצע טיפולים מורכבים לשיקום הפה, וודאי הציעו לכם לעשות שיקום פה בהרדמה מלאה. טיפולים לשיקום הפה יכולים להתבצע עם הרדמה מקומית של האזור המטופל, אך במקרים מסויימים הרדמה מלאה מספקת מענה טוב יותר. אז מתי עושים את הטיפולים בהרדמה מלאה ואיך התהליך הטיפולי מתבצע? את כל התשובות לשאלות הללו תוכלו למצוא בהמשך המאמר.

שיקום הפה בהרדמה – סיבות ופתרונות

ישנן מספר סיבות לעשות הרדמה מלאה בתהליך טיפולי לשיקום הפה. סיבה אחת היא שיקום הפה בהרדמה למטופלים מדנטופוביה. דנטופוביה היא מושג מקצועי המתייחס לפחד או חשש לא ריאלי מטיפולים דנטליים. מטופלים הסובלים מדנטופוביה נוטים לא להגיע לטיפולי שיניים, כולל טיפולים אצל שיננית ולכן חלק גדול מהם זקוקים לטיפולים מורכבים לשיקום הפה. בכדי לעזור למטופלים הללו ולספק להם את המענה הטיפולי הנדרש להם, ניתן לבצע את כל תהליך הטיפול בהרדמה מלאה. בדרך זו, ניתן לקצר את מספר המפגשים ולעשות מספר טיפולים לשיקום הפה בו זמנית בזמן שהמטופל מורדם. סיבה שנייה לשימוש בהרדמה מלאה היא מצב מורכב של חלל הפה המחייב את המטופל להיות עם פה פתוח לזמן ארוך, דבר שיכול להקשות על מטופלים מבוגרים או מטופלים עם בעיות קוגניטיביות. סיבה נוספת היא ביצוע של השתלות שיניים בטיפול אחד – שיטת All on 4 או שיטת All on 6.

רופא שיניים לשיקום הפה לטיפולי All on 4

אחד הטיפולים הנפוצים ביותר אצל רופא שיניים לשיקום הפה המתבצעים בהרדמה מלאה, הם טיפולי שיניים בשיטת All on 4 או All on 6. בשיטה זו עוקרים שיניים פגומות ושבורות מחלל הפה ומתקינים 4 או 6 שתלים דנטליים ע”פ החלטת הרופא. על השתלים הללו מתקינים מבנה של שיניים קבועות המחליף למעשה את התפקיד של השיניים התותבות הנשלפות שהיו נפוצות בעבר. הטיפול מתבצע כאמור בהרדמה מלאה והוא מספק פתרון יעיל ואמין לטווח הארוך, עם מבנה של שיניים תותבות קבועות שיכול לשמש את המטופל לשנים רבות. מבחינת תפקוד השיניים – זהו הפתרון היעיל ביותר למטופלים הסובלים מחוסר משמעותי בשיניים, מכיוון שהשיניים התותבות הקבועות מאפשרות לאכול גם מאכלים קשים, כגון אגוזים, סטייקים ותפוחי עץ.

שיקום פה בהרדמה מלאה במרפאת שיניים מובילה

לקבלת פרטים נוספים על שיקום פה בהרדמה מלאה, צרו איתנו קשר דרך מספר הטלפון המופיע בראש האתר ואנחנו במרכז הישראלי להשתלות שיניים נספק לכם את כל הפרטים הרלוונטיים לתהליך הטיפולי הנדרש לכם ונתאם עבורכם תור לבדיקת אבחון באחת המרפאות שלנו.

תוכן עניינים

The Israeli Center

for Dental Implants

contact us

יצירת קשר

נשמח לעזור ולייעץ בכל שאלה!
צרו קשר עוד היום!

Call Now Button