שיקום פה מלא מחיר

איך נקבע מחיר שיקום פה ואיזו שיטה מומלצת?

שיקום הפה מתייחס הן להתקנת שתלים דנטליים והן לטיפולי אסתטיקה לשיניים והוא משלב מגוון טיפולי שיניים מתקדמים עם אפשרות לבצע אבחון באמצעות מערכות ממוחשבות. ניתן לקבוע מחיר שיקום פה רק לאחר בדיקת אבחון ראשונית ובניית תוכנית טיפולית מותאמת לצרכים שלכם. מבחינת טיפולים אסתטיים ישנו מגוון רחב של טיפולים ותוכלו לבחור את הטיפול האסתטי המתאים ביותר עבורכם. גם בטיפולי השתלת שיניים יש מספר שיטות כאשר השיטה הבזאלית נחשבת למהירה ביותר ומאפשר להביא לחידוש הפה עם שיניים חדשות כבר לאחר 5 עד 6 טיפולי שיניים סך הכל.

שיקום פה מלא בשיטה הבזאלית

על מנת להביא למצב של שיקום פה מלא בתהליך קצר, אתם יכולים לעבור טיפול ייחודי המתבצע אל תוך העצם הבזאלית של הלסת. בשונה מהתקנה של שתלים דנטליים בעצם הלסת בשיטה הרגילה, הדורשת גם ביצוע חתכים ותפרים, בשיטה הבזאלית הטיפול פחות מורכב ואינו כרוך בטיפול פולשני עם חתכים. בנוסף לכך, הוא קצר יותר מטיפול השתלת שיניים רגיל והוא נמשך לאורך 120 דקות בממוצע עם משך טיפול הכולל כאמור 5 עד 6 מפגשים סך הכל. אין צורך לבצע הרמת סינוס והשלמה של עצם למחוסר עצם וניתן בדרך זו לקצר את תהליך ההחלמה בצורה אופטימלית.

תהליך טיפולי מקצועי מותאם אישית

מצב השיניים וחלל הפה אצל כל אחד הוא שונה ויש צורך בהתאמת הטיפול למצב עצם הלסת, מספר השיניים החסרות ולא פחות חשוב מצב החניכיים. קביעת מחיר שיקום פה תלוי במידה רבה במצב השיניים וחלל הפה אך עם זאת ניתן להקטין את המחיר על ידי הפחתת מספר המפגשים עם רופא השיניים. דרך האתר תוכלו לקבל הצעת מחיר לטיפולים שיניים מתקדמים בשיטה הבזאלית המתאימים גם לאנשים עם חרדה דנטלית או שאינם מסוגלים לסבול כאבי שיניים במהלך טיפולים ארוכים ומורכבים.

מחיר שיקום פה במרפאה מקצועית

לקבלת הצעת מחיר שיקום פה משתלמת והוגנת בהתאם למצב השיניים וחלל הפה, צרו קשר עם המרכז הישראלי להשתלות שיניים המציע לכם טיפולי שיניים ברמה הגבוהה ביותר לשיקום הפה עם רופאי השיניים מהשורה הראשונה בתחום השתלות השיניים בשיטה הבזאלית החדשנית.

תוכן עניינים

The Israeli Center

for Dental Implants

contact us

יצירת קשר

נשמח לעזור ולייעץ בכל שאלה!
צרו קשר עוד היום!

Call Now Button