שיקום פה על גבי שתלים

מה זה שיקום הפה על גבי שתלים ואיך התהליך הטיפולי מתבצע?

טיפול בשיניים חסרות מתבצע בתהליך הנקרא שיקום פה על גבי שתלים והוא נחשב לתהליך הטיפולי היעיל ביותר למצבים של חוסר בשיניים, בעיקר אם מדובר על חוסר משמעותי בשיניים. יש מספר שיטות להשלמה של שיניים חסרות וניתן להתאים את השיטה במדויק למצב הפה, מצב עצמות הלסת והחניכיים של המטופל. אם מדובר על מחסור של מספר שיניים בודדות, יהיה ניתן לבצע התקנה של מספר קטן של שתלים דנטליים במקומות החסרים ואם מדובר על מחסור משמעותי של שיניים, יש אופציות נוספות הכוללות התקנה של שתלים דנטליים והרכבת מבנה של שיניים תותבות קבועות על גבי השתלים. במאמר הבא נסביר לעומק על סוגי השתלים ועל השיטה המתקדמת והחדשנית לשיקום הפה.

סוגי השתלים הדנטליים בטיפולים לשיקום הפה

השתלים הדנטליים הם בסיס חשוב לשיקום הפה וכיום יש מגוון סוגים של שתלים דנטליים בכדי לספק מענה לכל מטופל. הסוג הנפוץ ביותר של שתלים דנטליים הוא הסוג הסטנדרטי המגיעי בצורת בורג ומוברג ישירות לעצם הלסת. הסוג השני הוא השתלים הקצרים המוברגים גם כן לעצם הלסת ומספקים מענה למטופלים שסובלים מחוסר של עצם בלסת. שתלים נוספים הנחשבים לנפוצים בטיפולי שיקום הפה, הם השתלים המינימליים המגיעים במבנה דק יחסית ומספקים פתרון למצבים בהם אין מספיק מקום בעצם הלסת להתקנה של השתל הדנטלי. שתלים נוספים הם השתלים הזיגומטיים המספקים פתרון למטופלים הסובלים מחוסר של עצם בלסת העליונה וצריכים תחליף באמצעות התקנה של השתל הדנטלי בתוך עצם הלחי במקום בעצם הלסת.

שיקום הפה עם שתלים דנטליים בזאליים

אחד האתגרים שיש בכל טיפול של השתלות שיניים הוא מניעת הכאב של המטופל וקיצור תהליך הטיפול. היום זה בהחלט אפשרי באמצעות טיפולי שיקום פה על גבי שתלים בשיטה הבזאלית. השתלים הבזאליים מעוצבים באופן מיוחד המספק מענה לעיגון השתלים הדנטליים בעצם הבסיסית של הפה (העצם הבזאלית). העצם הבזאלית היא צפופה יותר ולכן היא יכולה לתת את המענה הנדרש לעיגון השתלים הדנטליים לטווח הארוך. זהו פתרון יעיל גם במצבים של מחסור משמעותי בעצם הלסת. השיטה הבזאלית בנויה על 5 עד 6 מפגשים סך הכל והיא מקצרת בצורה משמעותית את תהליך הטיפול וההחלמה.

קביעת תור לטיפולי שיקום פה על גבי שתלים

קיבלתם החלטה להגיע לטיפולים של שיקום פה על גבי שתלים? מעוניינים לקבוע בדיקת אבחון ראשונית? זה הזמן לפנות אלינו דרך מספר הטלפון המופיע בראש האתר ואנחנו במרכז הישראלי להשתלות שיניים נתאם עבורכם כבר עכשיו בדיקת אבחון ראשונית.

תוכן עניינים

The Israeli Center

for Dental Implants

contact us

יצירת קשר

נשמח לעזור ולייעץ בכל שאלה!
צרו קשר עוד היום!

Call Now Button