שיקום שיניים בהרצליה

גרים באזור הרצליה? זקוקים לטיפולי שיניים לשיקום הפה?

טיפולים לשיקום השיניים הם טיפולים דנטליים המספקים מענה למצבים שונים, כגון שיניים פגומות, שבורות או כאשר יש חוסר של שיניים בחלל הפה. התהליך הטיפולי מתמקד ב-3 היבטים עיקריים: ההיבט הבריאותי של המטופל, ההיבט האסתטי של חלל הפה וההיבט התפקודי של השיניים לצורך הלעיסה והאכילה. ישנו מגוון רחב של שיטות טיפול לשיקום השיניים ורופא השיניים מתאים את השיטה למצב השיניים והחניכיים ולמצב עצמות הלסת. אם אתם מעוניינים בטיפולי שיקום שיניים בהרצליה, כדאי שתכירו את סוגי הטיפול המתקדמים ביותר הקיימים היום על מנת שתוכלו למצוא את הטיפול המתאים ביותר למצב השיניים והחניכיים שלכם.

סוגי טיפולים נפוצים לשיקום שיניים

ישנם סוגים שונים של טיפולים לשיקום הפה וכל טיפול מיועד לספק פתרון או פתרונות מסויימים. סוג אחד הוא טיפולים אסתטיים לשיניים המבוססים על הלבנה של שיניים ותיקון פגמים באמצעות ציפויי חרסינה והתקנה של כתרים. סוג שני הוא טיפולים להשתלות שיניים המיועד לשיפור התפקוד של השיניים ולשיפור האסתטיקה של הפה. הטיפול מתבצע באמצעות שתלים דנטליים וכתרים. טיפולי השתלות שיניים יכולים לכלול גם התקנה של תותבות קבועות על גבי שתלים בשיטת All on 4 או All on 6. סוג שלישי הוא טיפול בשחיקה של שיניים ובעיות נשיכה מורכבות. הטיפול מיועד לשיפור התפקוד במקביל לשיפור האסתטיקה של השיניים. סוג טיפול נוסף הוא טיפול גריאטרי הכולל בין היתר טיפול בבעיות של מחלות חניכיים וחוסר בשיניים ומיועד גם לאנשים בעלי הגבלות פיזיות או בעיות קוגניטיביות.

היתרונות בטיפולי שיקום השיניים

טיפולים לשיקום השיניים הם הטיפולים הנפוצים ביותר היום במרפאות השיניים והסיבה לכך היא שהם מספקים מענה מקצועי, אמין ויעיל למגוון בעיות בשיניים ובחניכיים. מדובר על מספר סוגים של טיפולים עם אפשרות לשלב כמה שיטות טיפול במטרה להעניק למטופל מענה שלם. אם אתם מחפשים מרפאה מקצועית לטיפולי שיקום שיניים בהרצליה והסביבה, אנחנו במרכז הישראלי להשתלות שיניים הכתובת המקצועית שלכם. צוות רופאי השיניים שלנו מביא איתו ידע רב וניסיון בטיפולי שיניים מורכבים באמצעות שיטות טיפול מהירות ויעילות, כגון השיטה הבזאלית להשתלות שיניים הנחשבת למהפכנית ומקצרת את תהליך הטיפול.

מרפאת שיקום שיניים בהרצליה – איך קובעים תור למרפאה?

בכדי לקבוע תור לטיפולי שיקום שיניים בהרצליה, כל מה שנדרש מכם לעשות הוא להשאיר את הפרטים שלכם באתר או להתקשר אלינו למספר הטלפון ואנחנו במרכז הישראלי להשתלות שיניים נתאם לכם ביקור במרפאה כבר לימים הקרובים, ביום ובשעה המתאימים ביותר לכם.

תוכן עניינים

The Israeli Center

for Dental Implants

contact us

יצירת קשר

נשמח לעזור ולייעץ בכל שאלה!
צרו קשר עוד היום!

Call Now Button